Bramki Obrotowe

Informacje o bramkach obrotowych

 

Bramki obrotowe to skuteczny sposób na ochronę przed dostępem osób nieuprawnionych.
Oferujemy Państwu kompletne rozwiązania do wszelkich systemów kontroli dostępu.
Nasze bramki to idealne rozwiązanie:

do biur i zakładów pracy
na hale i obiekty sportowe
na pływalnie kryte i otwarte
do muzeów
do hal widowiskowych
na wyciągi narciarskie
na tereny targowe
do organizacji imprez masowych
do komunikacji publicznej
do dyskotek
do klubów fitness i innych
do kin i teatrów
na stadiony sportowe
do wielu innych zastosowań

Bramki trójramienne (pojedyncze, podwójne)

Bramki trójramienne (tripody) służą do kontroli dostępu w miejscach będących pod nadzorem obsługi. Szczególnie nadają się do miejsc, gdzie wymagana jest bardzo duża przepustowość. Wszystkie bramki są z silnikiem synchronicznym, sterowane procesorowym układem elektronicznym.

Bramki podwójne w stosunku do pojedynczych pozwalają zaoszczędzić dodatkowo miejsce i koszta. Wszystkie bramki z silnikiem synchronicznym sterowane procesorowym układem elektronicznym.

Bramki czteroramienne (pojedyncze, podwójne)

Bramki czteroramienne zapewniają skuteczniejszą kontrolę dostępu w stosunku do trójramiennych. Nie wymagają dodatkowego nadzoru ze strony obsługi obiektu. Wszystkie bramki z silnikiem synchronicznym sterowane procesorowym układem elektronicznym.

Zastosowanie bramek podwójnych daje oszczędność miejsca i kosztów. Wszystkie bramki z silnikiem synchronicznym sterowane procesorowym układem elektronicznym.

Bramki wysokie

Bramki wysokie zapewniają w 100% skuteczną kontrolę dostępu. Nie wymagają dodatkowego nadzoru ze strony obsługi obiektu. Dostępne są w odmianach cztero- i trójramiennych oraz pojedyncze i podwójne. Wszystkie bramki są z silnikiem synchronicznym, sterowane procesorowym układem elektronicznym.

Bramki specjalne

Bramki specjalne przeznaczone są do obiektów o szczególnym standardzie. Charakteryzują się wysoką estetyką i eleganckim designem. Wszystkie bramki są z silnikiem synchronicznym sterowane procesorowym układem elektronicznym.

Bramki uchylne

Bramki uchylne w systemach kontroli dostępu są uzupełnieniem do bramek obrotowych. Umożliwiają przejście osobom niepełnosprawnym, przejazd wózków, itp. Zapewniają ewakuację w sytuacjach zagrożenia. Wszystkie bramki są z silnikiem synchronicznym sterowane procesorowym układem elektronicznym.


Strona głównaStrona główna

Reklama

  • Nowoczesne bramki dla nowoczesnej firmy
  • Jakość za przystępną cenę
  • Bramki nie do zdarcia
  • Proste i niezawodne
  • Najbardziej skuteczna kontrola dostępu

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów