Bramki Obrotowe

Bramki dwuramienne

W sytuacjach zagrożenia bramki obrotowe stają się przeszkodą na drodze uciekających. Do tej pory stosowanym rozwiązaniem było opadające ramię tripoda, wyzwalane sygnałem z centrali przeciwpożarowej lub przyciskiem bezpieczeństwa. Jest to rozwiązanie skomplikowane mechanicznie. Rozwiązaniem alternatywnym jest bramka dwuramienna. Zapewniają one maksimum bezpieczeństwa i komfort przy normalnym użytkowaniu oraz w sytuacjach awaryjnych.

Bramka dwuramienna ma wiele zalet w codziennej eksploatacji. Można ją przekraczać z dużym pakunkiem lub z wózkiem dziecięcym. Przy odpowiedniej szerokości przejścia możliwy jest nawet przejazd wózka inwalidzkiego. Stosując bramki dwuramienne można zaoszczędzić sporo miejsca w strefie wejściowej. Bramka może pracować w trybie stale otwartym, przez co jest ciekawą alternatywą dla bram śluzowych.

Zastosowane rozwiązanie polega na asymetrycznym rozmieszczeniu ramion bramki, z podziałem na dwa segmenty: 120° i 240° oraz na odpowiednim sterowaniu prędkością ich obrotu.

Bramka może pracować w trybie standardowym, tzn. jako zagradzająca drogę przejścia i w trybie Open Gate.

Tryb pracy standardowy, bramka zamknięta Tryb pracy OPEN GATE, bramka otwarta

Strona głównaStrona główna

Reklama

  • Nowoczesne bramki dla nowoczesnej firmy
  • Jakość za przystępną cenę
  • Bramki nie do zdarcia
  • Proste i niezawodne
  • Najbardziej skuteczna kontrola dostępu

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów